Održana Skupština Lovačkog Saveza OBŽ

14 Srp

U prostorijama Vatrogasnog doma u Đakovu, 30.lipnja, održana je redovna Skupština  Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije.

Domaćin Skupštine bilo je lovačko društvo “Jelen” Đakovo, a ukupno je Skupštini  nazočilo 44  predstavnika lovačkih društava.

Po otvorenju Skupštine i pozdravljanju nazočnih od strane  Zlatka Stolnik, predsjednika Lovačkog saveza OBŽ imenovana su radna tijela Skupštine.
Skupštini se zatim obratila Silva Wendling, pročelnica Upravnog odjela za poljoprivredu i ruralni razvoj Osječko-baranjske županije.

Govorila je o problematici s kojom se susreću lovačka društva te napomenula kako se sva zainteresirana društva mogu javiti na Javne pozive za unapređenje lovstva te iskoristiti neke od potpora.

Saslušana su izvješća Izvršnog odbora i njegovih Povjerenstava te Financijskog poslovanja. Izvješće Nadzornog odbora podnio je Vlado Benko, predsjednik Nadzornog odbora LS OBŽ.
Sva izvješća su jednoglasno usvojena, a Skupština je donijela i Financijski plan kao i Plan rada za 2022 god.