Izborna Skupština LS OBŽ: Stolniku šesti mandat

13 Velj

U Kulturno-turističkom centru Lucije Karalić u Gorjanima, 08. veljače, održana je Izborna skupština Lovačkog saveza OBŽ.  Usvajanjem dnevnog reda i izborom radnog predsjedništva kojim je predsjedao Dragan Zlosa te Ante Milardović i Antun Mak kao članovi započela je Skupština na kojoj je Zlatko Stolnik podnio izvješće o radu Izvršnog odbora. Izvješće Nadzornog odbora pročitao je Vlado Benko, predsjednik Nadzornog odbora.

Nakon razrješenja dosadašnjih tijela, potvrđen je novi Izvršni odbor od 13 članova na čelu kojega će u idućem četverogodišnjem razdoblju biti dosadašnji predsjednik Saveza Zlatko Stolnik, koji će tu funkciju obavljati u šestom mandatu zaredom. Izabran je i sastav Nadzornog odbora te Stegovnog i Arbitražnog suda.