Najava lovno-kinoloških sadržaja

18 Svi

Đakovo:  Utakmica u radu na divlju svinju u gateru

Dana 29. svibnja s početkom u 08,00 sati  na trenima Lovačkog društva „Jelen“ Đakovo, u gateru,  održati će se Utakmica pasa glasnog gona na divlju svinju. Pozivaju se zainteresirani vodiči pasa s područja OBŽ da pristupe utakmici.  Po završetku utakmice  objaviti će se  imena koji lovci sa svojim psima će predstavljati Lovački savez OBŽ na  2.  „ Kupu lovačkih saveza  Slavonije u radu  pasa glasnog gona na divlju svinju u gateru“  koji će se održati 11. lipnja u Starim Jankovcima ( Lovački savez Vukovarsko-srijemske županije).  Cijena  sudjelovanja u Kupu u Đakovu je =100,00 kuna po psu. U ovu cijenu je uračunat doručak i ručak, te pehari organizatora. Suci natjecanja su Mirko Rogić iz Krčenika i Dejan Domitrović iz Privlake. Osoba za kontakt i prijava rok koje je 27. svibnja 2016. je  Antun Mak, +385 99 68 94 401.

Osijek:  IPO i ocjena oblika – ptičari , retriveri

Dana 05. lipnja s početkom u 08,00 sati  na trenima Lovačkog društva „Mursa“   Osijek  držati će se  IPO i ocjena oblika pasa ptičara i retrivera. Mjesto okupljanja je Lovački dom Lovačkog društva „Mursa“ Osijek ( Brijest) s početkom u 08,00 Sati. Sudačko povjerenstvo : Vjekoslav Pavlečić, Nenad Škugor i Trpimir Vidaković. Osoba za kontakt i prijava rok koje je 04. lipnja 2016.  do 12,00 sati je : Antun Mak, +385 99 68 94 401.