Koška: Kup HLS u radu pasa glasnog gona

11 Lis

Hrvatski lovački savez organizira Treći kup za pse glasnog gona u radu na divlju svinju u gateru. Manifestacija će se održati 27.-28. listopada 2012. godine u Državnom lovištu br. XIV/21 „BUDIGOŠĆE", lovoovlaštenika LD „Sokol" Koška, Lovački savez Osječko-Baranjske županije

Program će započeti u subotu 27. listopada prijemom i okupljanjem sudionika u mjestu Poganovci u kasnim popodnevnim satima, u prostorijama seoskog gospodarstvo po imenu „Salaš br 1" osječkog poduzetnika i lovca Zorana Leke, vlasnika Tvrtke BEL – TEL . Ova Tvrtka već 20 godina specijalizirana je za rad na području telekomunikacija i informatike. Po svečanom otvaranju Kupa obaviti će se izvlačenje redoslijeda startnih brojeva . Za sve sudionike pripremljena je svečana večera oko 20,00 sati . U ranijim jutarnjim satima, po doručku, sudionici Kupa će se uputiti u blizinu Uzgajališta „Grabarje" odakle će se odlaziti po ranije utvrđenom redoslijedu na samo mjesto natjecanja gdje će suci obaviti ocjenjivanje psa u radu na divlju svinju shodno utvrđenim disciplinama. Po završetku natjecanja u lovištu će se obaviti podjela pehara i priznanja najboljim lovačkim psima.

Raspored događanja:

27.10.2012. subota

17,00 – okupljanje sudionika na seoskom gospodarstvu Salaš br. 1, Poganovci

18,00 – svečano otvorenje kupa i izvlačenje redoslijeda natjecanja

20,00 – zajednička večera

28.10.2012. nedjelja

06,30 – okupljanje i doručak pokraj uzgajališta „Grabarje“

07,30 – početak natjecanja

12,00 – ručak