4. Dani vina i turizma OBŽ

04 Svi

U organizaciji Osječko-baranjske županije, Grada Osijeka i Turističke zajednice OBŽ dana 05. Svibnja odvijati će se glavni sadržaji vezano uz ovogodišnju 4. Po redu Manifestaciju Dani vina i turizma OBŽ.  Predviđen je bogati program u koji će se uključiti i lovačka društva iz svih 6 Lovnih ureda koliko ih djeluje u sastavu Lovačkog saveza OBŽ. Po dva lovca kuhara iz  60-ak lovačkih društava započeti će nešto prije 10 sati kuhanje na prostoru između Tvrđe i Šetnice uz rijeku Dravu ( ulaz predviđen do 08,00 sati ) .  Prema riječima Antuna Mak, voditelja sadržaja predviđeno je da lovci skuhaju 4000 porcija koje će iza 13,00 sati građani moći degustirati, kao i riblji paprikaš koji će pripremiti  članovi HRŠS.  Prema riječima Zlatka Stolnik, predsjednika Lovačkog saveza OBŽ ovo je treći nastup lovaca na Manifestaciji i sada se može već reći i tradicionalni. Kuhanje čobanca je revijalno.