Đakovo: Izlučno natjecanje u lovnom streljaštvu

17 Kol

Na novoizgrađenoj streljani na lovačkom domu „Jelen“ Đakovo, s početkom u 8h, u nedjelju 28.8.2022. održati će se izlučno pojedinačno natjecanje u lovnom streljaštvu za ekipu Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije.

Puca se 25 glinenih golubova (lovački trap) te 3 karabinska metka u metu srnjaka, a najuspješniji natjecatelji oformiti će ekipu LS OBŽ koja će predstavljati Savez na Državnom prvenstvu HLSa te Kupu Slavonije i Baranje.

Mogu se prijaviti zainteresirani lovci koji su članovi nekog lovačkog društva u Osječko-baranjskoj županiji te imaju važeću lovačku iskaznicu i oružni list.

Državno prvenstvo u lovnom streljaštvu održati će se u Požeško-slavonskoj županiji, na streljani Bzenica, od 16. do 18. rujna 2022.