Bizovac: Lovci na Sajmu Agro zemlja

19 Lis

Danas je u prostorijama Županijske komore u Osijeku održana tiskovna konferencija  vezana uz održavanje ovogodišnjeg  17. po redu Međunarodnog sajma poljoprivrede, prehrane, hortikulture, ekologije, lovstva, ribolova, seoskog turizma i obnovljivih izvora energije po imenu AGRO ZEMLJA , koji se u kompleksu hotela Bizovačkih toplica ove godine održava od 21. do 23. listopada.  Drugog dana trajanja Sajma, u subotu,  svoj doprinos  dati će i  lovci Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije iz  Lovnog ureda Valpovo  kuhanjem jela od divljači, al i  dodjelom lovačkih odlikovanja HLS za područje Lovnog ureda Valpovo. S početkom u 17,00 sati biti će dodjeljene i svečane lovačke zastave za lovačka društva koja djeluju na području Lovnog ureda Valpovo. Lovci Valpovštine predstaviti će se i izložbom trofeja divljači stečenih u produženom trajanju zakupa zajedničkih lovišta.