Bizovac: Sajam AGRO ZEMLJA

06 Lis

Danas  ( 06. Listopada )  u prostorijama Županijske komore u Osijeku održana je  tiskovna konferencija  vezana uz održavanje ovogodišnjeg  21. po redu Međunarodnog sajma poljoprivrede, prehrane, hortikulture, ekologije, lovstva, ribolova, seoskog turizma i obnovljivih izvora energije po imenu AGRO ZEMLJA , koji se u kompleksu hotela Bizovačkih toplica ove godine održava od 09. do 11. listopada. Domaći proizvođači , obrti i OPG-ovi okosnica su Sajma  istakao je San Katava u ime organizatora Sajma Katava d.o.o. Na izložbeno-prodajnom sajmu predstaviti će se 155 izlagača. Dr. sc. Željko Kraljičak, zamjenik župana najavio je Štand Osječko-baranjske županije  na kojem će se prezentirati tri mjere : razvoj turizma, proizvodnja vlastite hrane i potrošnja iste na lokalnom području, čime se daje šansa hrvatskom proizvodu na vlastitom tržištu.  Na tiskovnoj konferenciji bio je i  Zlatko Stolnik, predsjednik Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije.