Koška: Održana Skupština Lovačkog Saveza OBŽ

15 Tra

U Domu lovaca i strijelaca u Koški, 14. 4. 2022. održana je redovna godišnja Skupština Lovačkog Saveza Osječko-baranjske županije. Skupština je započela intoniranjem hrvatske himne te minutom šutnje za sve preminule lovca nakon čega su se okupljenima obratili predsjednik saveza Zlatko Stolnik te Fabijan Semialjac, predsjednik LD „Sokol“ Koška u ime domaćina.  Skupštini se odazvalo 48 predstavnika koji su prihvatili podnesena izvješća o radu Skupštine u 2021. god te donijeli Plan rada i Financijski plan za 2022. i 2023. god.

Donesena je odluka o povećanju savezne članarine za 50,00 kn te cijena upisnine za nove lovce u iznosu od 500,00 kn.

Za delegate u Skupštinu HLSa izabrani su predsjednik Saveza, Zlatko Stolnik te dopredsjednici saveza Ante Milardović i Dragan Zlosa.

Na kraju su se članovima Skupštine obratili gosti: Tajnik Hrvatskog lovačkog Saveza, gosp. Ivica Budor  te predsjednici susjednih županijskih saveza: Mato Grgić, Branko Bertelović, Miroslav Buneta i Blaženko Bajić.

FOTO: Ivica Stanko